KF 520 – NOVÁ GENERÁCIA OKIEN

nova generácia okien Internorm

Viac svetla. Viac skla.
Viac bezpečnosti.

 

KF 520 – Nová generácia okien od Internorm spája inovatívny dizajn s technickým know-how. Úzky  rám so skleným krídlom je zvonku nerozoznateľný od fixného zasklenia a tak umožňuje vpustenie viac svetla do priestoru. Z interiéru je rám obzvlášť úzky a zalícovaný s krídlom okna. Perfektné riešenie pre modernú a nadčasovú architektúru. V krídle okna sa tiež ukrýva revolučné uzamykanie I-tec Secure vďaka ktorému je vypáčenie okna takmer nemožné. Miesto bežných uzamykacích čapov preberajú klapky precízne uzamykanie krídla okna s rámom. I-tec Secure je v štandarde integrované do nového okna KF 520 a dosahuje stupeň bezpečnosti až do RC3.

 

Viac svetla

Až do 10 % viac denného svetla s prémium pokovením skla ECLAZ®. Aby ste získali ešte viac prirodzeného svetla do interiéru, Internorm ponúka prémiové sklo s pokovením ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až do 10% viac denného svetla. Nielenže sú miestnosti svetlejšie a príjemnejšie, zvyšuje sa taktiež energetická účinnosť v budove a zabezpečuje až o 11% menej emisií CO2.

 

Viac skla

Štíhlejší rám zabezpečuje viac skla. Krídlo okna KF 520 je vďaka svojmu sklenému krídlu zvonku takmer nerozoznateľné od fixného zasklenia. To znamená, že okno síce vyzerá ako fixné zasklenie, je však otváravé okno. Zvnútra je rám obzvlášť štíhly a zalícovaný s krídlom okna. Perfektné riešenie pre modernú a nadčasovú architektúru.

Ocenenia pre nové Internorm okno KF520

Dve významné ocenenia pre okno KF520 od Internorm!
German Innovation Award 2020 v kategórii „Winner“ za nové plast-hliníkové okno KF520. Toto ocenenie sa udeľuje za inovácie, ktoré posúvajú celé odvetvie priemyslu vpred vďaka svojej originalite, implementácii a efektivite. Okrem toho získalo toto prémiové okno celosvetové ocenenie MUSE Design Award v zlatej kategórii, ktoré posudzuje vynikajúci a inovatívny dizajn v mnohých odvetviach. Ceny sú dôkazom toho, že nová generácia okien od spoločnosti Internorm spája inovatívny dizajn s technickým know-how v novej dimenzii.

 

Muse design awards Internorma
German Innovation award Internorma
INTERNORMA