KF 520 – NOVÁ GENERÁCIA OKIEN

nova generácia okien Internorm

Viac svetla. Viac skla.
Viac bezpečnosti.

 

KF 520 – Nová generácia okien od Internorm spája inovatívny dizajn s technickým know-how. Úzky  rám so skleným krídlom je zvonku nerozoznateľný od fixného zasklenia a tak umožňuje vpustenie viac svetla do priestoru. Z interiéru je rám obzvlášť úzky a zalícovaný s krídlom okna. Perfektné riešenie pre modernú a nadčasovú architektúru. V krídle okna sa tiež ukrýva revolučné uzamykanie I-tec Secure vďaka ktorému je vypáčenie okna takmer nemožné. Miesto bežných uzamykacích čapov preberajú klapky precízne uzamykanie krídla okna s rámom. I-tec Secure je v štandarde integrované do nového okna KF 520 a dosahuje stupeň bezpečnosti až do RC3.

 

Viac svetla

Až do 10 % viac denného svetla s prémium pokovením skla ECLAZ®. Aby ste získali ešte viac prirodzeného svetla do interiéru, Internorm ponúka prémiové sklo s pokovením ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až do 10% viac denného svetla. Nielenže sú miestnosti svetlejšie a príjemnejšie, zvyšuje sa taktiež energetická účinnosť v budove a zabezpečuje až o 11% menej emisií CO2.

 

Viac skla

Štíhlejší rám zabezpečuje viac skla. Krídlo okna KF 520 je vďaka svojmu sklenému krídlu zvonku takmer nerozoznateľné od fixného zasklenia. To znamená, že okno síce vyzerá ako fixné zasklenie, je však otváravé okno. Zvnútra je rám obzvlášť štíhly a zalícovaný s krídlom okna. Perfektné riešenie pre modernú a nadčasovú architektúru.

Ocenenia pre nové Internorm okno KF520

Dve významné ocenenia pre okno KF520 od Internorm!
German Innovation Award 2020 v kategórii „Winner“ za nové plast-hliníkové okno KF520. Toto ocenenie sa udeľuje za inovácie, ktoré posúvajú celé odvetvie priemyslu vpred vďaka svojej originalite, implementácii a efektivite. Okrem toho získalo toto prémiové okno celosvetové ocenenie MUSE Design Award v zlatej kategórii, ktoré posudzuje vynikajúci a inovatívny dizajn v mnohých odvetviach. Ceny sú dôkazom toho, že nová generácia okien od spoločnosti Internorm spája inovatívny dizajn s technickým know-how v novej dimenzii.

 

Muse design awards Internorma
German Innovation award Internorma

 

Nový design vzorkovne

V roku 2019 vyvrcholila rekonštrukcia nášho showroomu, ktorá bola detailne naplánovaná  v spolupráci so študentmi STU (Ústav interiéru a výstavníctva) a jej  pedagógov Ing. arch. Igor Salcer, ArtD., Ing. Dušan Kočlík, ArtD. Od nového  showroomu sme očakávali aby  pôsobil moderne, vzdušne a elegantne. Čo môžeme zhodnotiť, že do bodky splnili.

Snažili sme o zabudovanie čo najväčšieho množstva produktov spôsobom a aby to  zároveň pôsobilo vzdušne. Internorm produkty, ktoré u nás v predajni nájdete : 

Panoramatické okná bez rámu : HX 300 , zdvižno-posuvné dvere HS 330 z drevo-hliníka, ktoré sú priamo zabudované do showroom-u. Tieto aktuálne trendové výrobky si zákazníci môžu nielen prezrieť priamo v zabudovanom stave, ale dodávajú vzorkovni atraktívny dizajn.

novy design vzorkovne Internorma

Dominantou vzorkovne sú vystavené tri prémiové Internorm produkty – drevo-hliníkové okno HF 410, najbezpečnejšie plast-hliníkové okno KF 520 s I-tec Vetraním ( rekuperácia zabudovaná v okne) a hliníkové vchodové dvere AT 410 s panelom v imitácii hrdze. Vďaka bielemu interiéru s vystavenými vzorkami dreva, ktorý ukrýva ďalšie produkty predajňa pôsobí minimalisticky a vzdušne.

 

novy design vzorkovne Internorm

Zákazníci a odborná verejnosť, ako architekti a projektanti sa tu môžu tešiť na predstavenie najnovších trendov v oblasti okien a dverí, informácie o Internorm produktoch, I-tec inováciách, bezrámových a veľkoplošných systémoch, celosklených rohoch a na veľa zaujímavých detailov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INTERNORMA
Na základe vášho správania na webe personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastaveniach prehliadača.