NOVÝ DESIGN VZORKOVNE

V roku 2019 vyvrcholila rekonštrukcia nášho showroomu, ktorá bola detailne naplánovaná  v spolupráci so študentmi STU (Ústav interiéru a výstavníctva) a jej  pedagógov Ing. arch. Igor Salcer, ArtD., Ing. Dušan Kočlík, ArtD. Od nového  showroomu sme očakávali aby  pôsobil moderne, vzdušne a elegantne. Čo môžeme zhodnotiť, že do bodky splnili.

Snažili sme o zabudovanie čo najväčšieho množstva produktov spôsobom a aby to  zároveň pôsobilo vzdušne. Internorm produkty, ktoré u nás v predajni nájdete : 

Panoramatické okná bez rámu : HX 300 , zdvižno-posuvné dvere HS 330 z drevo-hliníka, ktoré sú priamo zabudované do showroom-u. Tieto aktuálne trendové výrobky si zákazníci môžu nielen prezrieť priamo v zabudovanom stave, ale dodávajú vzorkovni atraktívny dizajn.

novy design vzorkovne Internorma

Dominantou vzorkovne sú vystavené tri prémiové Internorm produkty – drevo-hliníkové okno HF 410, najbezpečnejšie plast-hliníkové okno KF 520 s I-tec Vetraním ( rekuperácia zabudovaná v okne) a hliníkové vchodové dvere AT 410 s panelom v imitácii hrdze. Vďaka bielemu interiéru s vystavenými vzorkami dreva, ktorý ukrýva ďalšie produkty predajňa pôsobí minimalisticky a vzdušne.

 

novy design vzorkovne Internorm

Zákazníci a odborná verejnosť, ako architekti a projektanti sa tu môžu tešiť na predstavenie najnovších trendov v oblasti okien a dverí, informácie o Internorm produktoch, I-tec inováciách, bezrámových a veľkoplošných systémoch, celosklených rohoch a na veľa zaujímavých detailov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

INTERNORMA