Úvod / Dvere / Zdvižno-posuvné dvere

ZDVIŽNOPOSUVNÉ DVERE

Veľkoplošné zasklenia – voľnosť bez hraníc

Moderná architektúra = nové vnímanie života. Steny zmiznú a spoja vnútorný priestor s okolitou prírodou.Veľkoplošné zasklenia zabezpečujú väčší prechod svetla a oživia vnútorné priestory. Bez námahy a úplne jednoducho sa dajú sklené elementy odsunúť.. Možnosť perfektnej kombinácie so všetkými Internorm systémami okien ako aj s ochranou proti slnku a hmyzu. Internorm Vám ponúka okrem zdvižno-posuvných dvier a fixného zasklenia z plastu, plast-hliníku a drevo-hliníku aj nadrozmerné zasklenia ako Panorama HX 300.

Dych berúci výhľad

Trend súčasnej architektúry je rozvíjať sklenené plochy a zmenšovať plochy rámov. Internorm preto vyvinul systémy okien, ktoré to umožňujú.

Vysoká efektivita a bezpečnosť

Veľké plochy skla vnesú viac svetla do Vášho interiéru. Ale aj pri zamračenom počasí zabezpečí 3-sklo vynikajúcu tepelnú izoláciu. ESG sklá chránia pre poranením pri rozbití skla.

Drevohliníkový portál – HS330

Zdvižno-posuvné dvere HS 330 rušia hranice medzi interiérom a exteriérom.Integrujú obytné priestory jedinečným spôsobom do okolitej prírody a vytvárajú úplne nový, takmer bezhraničný životný priestor.

Drevo-hliníkové zdvižno-posuvné dvere umožňujú jedinečné výhľady. Úzke konštrukcie rámu a veľké zasklenia vytvárajú veľkorysý pomer svetla a bezhraničné zážitky z bývania. Nová technológia prahu so sklených vlákien ponúka v kombinácii so sériovým 3-sklom najvyššiu tepelnú ochranu – vhodnú aj pre pasívne domy – a vysokú tuhosť. Minimálna výška prahu eliminuje možnosti zakopnutia a je ideálna pre bezbariérové stavby.

HS portál má unikátny drevený vzhľad aj pri fixných častiach. atentovaný systém zasklenia umožňuje výmenu skla vo fixnej časti aj pri kompletne zaomietnutom ráme. Dizajn drevohliníkováho HS portálu sa vždy hodí k okennému systému zodpovedajúcemu dizajnovému štýlu – oblému alebo hranatému. Hliníkový povrch zvonku a drevený povrch zvnútra umožňujú neobmedzený výber farieb – ideálne sa hodiacich k Internorm drevo-hliníkovým oknám.

Zdvižno posuvné dvere
zdviznopusuvne dvere internorma 2

Plast/Plasthliníkovýportál HS430

Nové zdvižno-posuvné dvere KS 430 zabezpečia presvetlenie miestnosti a Váš domov bude pôsobiť priestrannejšie a väčšie. Bezproblémový posun rámu popri bočnej fixnej časti.

Veľké sklené plochy rozširujú obytný priestor nad reálne
hranice a vytvárajú nové, neobmedzené vnímanie miestností.
Zdvižno-posuvné dvere Vám ponúkajú moderný dizajn
a vynikajúci komfort, kombinovaný s prvotriednou technikou.
Z vonkajšej strany sa môžete rozhodnúť medzi bielym plastom alebo poveternostne odolnejšiemu plast/hliníku, ktorý Vám
ponúka množstvo farebných stvárnení.

Terasové dvere

Celopresklené okno Panorama HX300

Veľkoplošné zasklenie, ktoré môže byť kompletne integrované do muriva, vytvorí bezhraničnú voľnosť vo Vašom domove. Vnáša svetlo do Vašich vnútorných priestorov a zároveň ponúka neobmedzený vonkajší výhľad. Inovatívne riešenia ako spojenie skla, pri ktorých je prechod z tabule skla k tabuli skla takmer neviditeľný, ponúka veľa možností pre modernú veľkoplošnú sklenú architektúru.

terasové dvere