Úvod / Náš príbeh

Náš Príbeh

Internorma s.r.o je rodinná firma, kde sa snažíme o to, aby zákazníci nekupovali len kvalitný produkt, ale spolu s ním aj emócie. Veď predsa pomáhame z objektov vytvárať domov, priestor ktorý je veľmi osobný, bezpečný a originálny,  preto sa k tomu snažíme tak aj postaviť, s osobitým prístupom a zodpovedne.

Pre nás je problematika okien na každodennom poriadku a napriek tomu si uvedomujeme, že zákazníci sa s touto témou stretávajú väčšinou raz za život. Aj preto sa snažíme odovzdávať naše  skúsenosti a postrehy za uplynulé roky a poukázať  na detaily, ktoré nepostrehnú pri kúpe okien.

Na konte máme množstvo krásnych stavieb a spokojných zákazníkov, čo nás neustále motivuje napredovať. Priateľská a rodinná atmosféra našej firmy sa k nám vracia prostredníctvom vás, našich zákazníkov. Ľudia boli a naďalej aj sú pre nás veľkou inšpiráciou. Veľa našich verných zákazníkov sa stalo našimi priateľmi a prostredníctvom nich sme mali možnosť vnímať ako sa ich rodiny rozrastajú. Túto filozofiu sa snažíme dodržiavať aj prostredníctvom našich zamestnancov, vďaka čomu máme na konte množstvo krásnych stavieb a spokojných zákazníkov, čo nás neustále motivuje napredovať.

Podnikanie je tiež kreatívna činnosť a preto radi riešime jednotlivé situácie, problémy a sledujeme, ako sa firma vyvíja a rastie. Ak chcete vybudovať dobrú firmu, musíte sa jej stále venovať a posúvať ju dopredu. Stále sa nájde niečo, čo sa dá vylepšiť. Preto je pre nás veľmi dôležitá spätná väzba od zákazníkov, lebo na základe nej vieme vylepšovať naše zručnosti.  

V máji 2010 sa naša spoločnosť stala súčasťou programu 1-st window partner. Tento originálny , zatiaľ jedinečný program v oknárskej branži jasne a prehľadne garantuje konštantne dobré služby na každom stupni dodávateľsko-odberateľského reťazca, t. j. od prvého kontaktu so zákazníkom, cez poradenstvo vo vzorkovni až po odbornú montáž a odovzdanie diela.