Úvod / Ochrana pred vlámaním

Ochrana pred vlámaním

S ISTOTOU BEZPEČNE

Viac ako 25 miliónov predaných okien a dverí sú jasným dôkazom, že Internorm sa vyznačuje kvalitou a spoľahlivosťou. Vyspelé technológie od spoločnosti Internorm účinne chránia Vás a Vašu rodinu a sťažujú zlodejom vniknúť do domu.

Ochrana pred vlámaním pri oknách

Aby ste sa cítili vo vlastnom dome bezpečne a príjemne, základnou požiadavkou je optimálna ochrana pred zlodejmi ako aj maximálna bezpečnosť pre deti. Významný podiel tu zohrávajú okná.

Všetky okná sú sériovo vybavené základnou bezpečnosťou: na strane kľučky je dolu umiestnený 1 hríbový čap a uzatvárací protikus, ktoré chránia okno pred vypáčením. Aj I-tec Zasklenie prispieva k ochrane pred vlámaním. Vďaka patentovanému celoobvodovému zlepeniu tabule skla s krídlom okna je vytlačenie tabule skla takmer nemožné.

Maximálnu ochranu ponúka I-tec Secure, ktoré je zabudované v každom plastovom okne KF 520. Táto technika uzamykania je jedinečná na trhu s oknami a absolútne bezkonkurenčná v branži.

Vchodové dvere bezpečné pred vlámaním

Aby sme Vám mohli ponúknuť aj pri vchodových dverách optimálnu ochranu pred vlámaním, spoliehame sa na overený systém uzamykania renomovaných spoločností. Do našich hliníkových vchodových dvier montuje päťbodové uzamykanie firmy KFV. Viacbodové uzamykanie našich drevo-hliníkových vchodových dvier pochádza od firmy Winkhaus. Tri masívne pánty dvier a cylindrická vložka s ochranou proti odvŕtaniu a vypáčeniu dodatočne zabezpečujú naše vchodové dvere proti vlámaniu.

Samozrejme môžete naše hliníkové vchodové dvere vybaviť ďalšími bezpečnostnými prvkami. Váš Internorm-obchodný predajca Vám rád poradí, ako Vaše dvere čo najlepšie zabezpečiť podľa Vašich požiadaviek.

Okrem toho Vám ponúkame mnoho ďalších doplnkov: prístupové systémy od skenera prsta až po klávesnicu (zadávanie kódu), ale napríklad aj dverná západka a bezpečnostná cylindrická vložka zvyšujú Vašu bezpečnosť. LED-osvetlenie v zapustenom madle alebo v oblasti prahu, ktoré sa pri zotmení alebo v tme aktivujú. taktiež zvyšujú ochranu pred vlámaním.