Úvod / Okná

Okná

Bezpečnosť, komfort, špičková technológia, vycibrený vkus – toto všetko sa nahromadilo vo výrobkoch firmy INTERNORM, ktorá je popredným výrobcom na európskom trhu a disponuje s vyše 90 ročnými skúsenosťami. 

Okno nie je len obyčajným stavebným komponentom. Okná a dvere sú ozdobou našich domov dlhé tisícročia, sú očami a ušami našich domovov – vďaka nim získavame svetlo alebo sa pred ním chránime, počúvame štebot vtákov alebo vylúčime dopravný hluk. Okná používame denne viackrát a po rokoch by sme ani nevedeli spočítať ako často.

Aj preto je Každé Internorm okno vyrobené presne podľa Vašich predstáv a presne na mieru vo vyhotoveniach a dizajnoch  –  ako bezrámové okná, plošne lícujúce alebo hranaté rámy, ale aj ako okná so zaoblenými hranami na krídle a ráme. Hodia sa ku každému architektonickému štýlu a dizajnu domu.

Všetky naše okná majú vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti a tým sú vhodné aj na nízkoenergetické a pasívne domy. Perfektná ochrana proti vlámaniu, vynikajúca tepelná ako aj zvuková izolácia okna sú u nás samozrejmosťou. Kladieme veľký dôraz na prepracovaný dizajn a dokonalé spracovanie až do najmenšieho detailu.  

Parametre, na ktoré sa zameriavajú okná a dvere Internorm:

  • bezpečnosť
  • komfort
  • tepelná izolácia
  • zvuková izolácia
  • smart domácnosť
  • transparencia / tienenie
  • vhodné pre nízko-energetické a pasívne domy
  • Pasívny dom: dom s ekonomickou a ekologickou budúcnosťou

Okrem otváravých, otváravo-sklopných alebo sklopných okien môžu byť naše produkty vyrobená aj ako fixné zasklenie, balkónové dvere, terasové dvere, posuvné okná príp. posuvné dvere, zdvižno-posuvné dvere, veľkoplošné zasklenia a aj ako pivničné okná.

Plastové okná

Plast-hliníkové okná

Drevo-hliníkové okná

Vhodný štýl aj pre Váš vkus

Vkus každého je rozdielny, ako aj štýl bývania veľmi individuálny. Práve okná a dvere zohrávajú v bývaní veľkú rolu a podčiarkujú architektúru a tým smerodajne celkový charakter domu.

Internorm produkty získate v rôznych dizajnoch. Nerobte pri zariaďovaní Vášho vysnívaného domu žiadne kompromisy a rozhodnite sa pre okná a vchodové dvere, ktoré sa hodia k Vášmu štýlu.

Aby ste rýchlejšie našli produkty, ktoré sa hodia k Vašej architektúre, rozdelili sme naše okná a vchodové dvere do štyroch dizajnových štýlov:

STUDIO

Tento architektonický štýl je v stvárnení veľmi puristický. Čisté formy a redukované stvárnenie sú ním typické. Minimalistický štýl bývania je redukovaný na to podstatné.

HOME PURE

Jasné, presvetlené priestory vytvárajú priestor na realizáciu. Priamočiare hranaté tvary a moderný dizajn zdôrazňujú túto architektúru.

HOME SOFT

Tento stavebný štýl vyžaruje harmóniu a pohodu. Domáci komfort v bývaní poskytuje útulnosť a sympatiu.

AMBIENTE

Secesia, tradičné, klasické domy a elegantné vidiecke sídla presne vystihujú tento architektonický štýl. Kompozícia nadčasovej klasiky a elegancie.