Úvod / Okná / Okná a príslušenstvo

OKNÁ A PRÍSLUŠENSTVO

Vždy ste si mysleli, že okno je len okno a príslušenstvo pri oknách nie je potrebné?

Radi Vám dokážeme opak a ukážeme Vám fantastický svet rôznych možností stvárnenia Internorm produktov. Spoznajte našu rozsiahlu ponuku doplnkov a zistíte, že možnosti sú takmer neobmedzené.

Kľučky

Pokiaľ si prajete zaujímavý dizajn, rôzne farebné prevedenia alebo myslíte na bezpečnosť, ponúkame Vám široký výber kľučiek Internorm Môžu byť v oblom a hranatom dizajne, aby ladili k ostatným kľučkám vo Vašom interiéri.

Kľučky Internorma
Sklá Internorma

Sklá

Široký výber nájdete aj medzi našimi sklami: bezpečné sklá, bezpečnostné sklá, ako aj zvukovo izolačné sklá. Okrem toho Vám ponúkame ešte aj špeciálne sklá so štruktúrami ako Satinato atď.

Farby

Náš svet farieb zahŕňa škálu od prírodných tónov cez celé spektrum RAL farieb. Popri štandardných farbách existujú špeciálne prevedenia, pri ktorých povrch Vašich okien výnimočne vyniká.

Farby Internorma
Ochrana pred vlámaním Internorma

OCHRANA PRED VLÁMANÍM

Významnou súčasťou príslušenstva je aj účinná ochrana pred vlámaním. Naše okná sú principiálne vybavené základným zabezpečením, ktoré je možné kedykoľvek vylepšiť. Vďaka bezkonkurenčnému Internorm I-tec Uzamykaniu sme však preukázali, že v otázkach zabezpečenia okien pred vlámaním sme v našej branži priekopníkmi nových riešení.

SLNEČNÁ OCHRANA

Tieniaca technika Vám umožní rozhodovať, kde a koľko svetla necháte preniknúť do Vašich miestností. Okrem vonkajších žalúzií a roliet, ponúkame aj taktiež unikátne zdvojené okná. Pri tomto systéme je tienenie integrované medzi tabule skla a je možné ho ovládať aj pomocou energeticky nezávislého I-tec Tienenia.

Slnečná ochrana Internorma
Ochrana proti hnyzu Internorma

OCHRANA PROTI HMYZU

Vyhláste boj otravnému hmyzu a použite účinné systémy naVašu ochranu. U nás ich získate v podobe rolovacej, otváracej, pevnej alebo ako posuvnej sieťky. Kombinovateľnosť s tieniacou technikou je bezproblémová.

VETRANIE MIESTNOSTÍ

S integrovaným vetraním priamo v okne sú vnútorné priestory vetrané podľa potreby, komfortne a energeticky efektívne. S I-tec Vetraním môžete vetrať každú miestnosť individuálne. Vetranie sa nachádza v ráme okna, okno nie je potrebné už viac otvárať.

Vetranie miestností Internorma
Riadenie domacnosti Internorma

RIADENIE DOMÁCNOSTÍ

Kontrolu zatvorenia okien ako aj ovládanie tieniacej techniky a vetrania je možné obsluhovať pohodlne z domu pomocou systému riadenia domácností. Samozrejme môžete naše systémy skombinovať aj s bežne dostupnými systémami na riadenie domácností ako je Loxone Smart Home. Ponúkame Vám ale aj náš vlastný systém: I-tec SmartWindow.