Úvod / Dvere

DVERE

Vyrábame vchodové dvere presne podľa Vašich predstáv

Každé Internorm vchodové dvere sú unikát. Pretože každé vchodové dvere sú vyrábané presne na mieru a presne podľa Vašich požiadaviek. Možnosť výberu je široká, môžete si vybrať z piatich hliníkových systémov dvier a dvoch drevo-hliníkových systémov s veľkým počtom modelov.

Vytvorte si Vaše vchodové dvere presne podľa Vašich predstáv. Vyberte si medzi dverami s celoplošnou platňou alebo sklenou výplňou a potom si zvoľte želané súčasti-bočné časti, nadsvetlíky, kľučky a farby.

Vchodové dvere sú dostupné v rozličných dizajnoch – budú ladiť k štýlu Vášho domu a takisto k Vašim Internorm oknám. Aby ste si ľahšie vybrali Vaše budúce vchodové dvere vo veľkom množstve modelov, rozdelili sme rôzne stavebné štýly do štyroch dizajnových štýlov.
Samozrejme kladieme veľký dôraz na kvalitné spracovanie a zabudovanie osvedčených bezpečnostných uzamykaní. Naše bezpečnostné dvere sú vďaka kvalitnému bezpečnostnému systému uzamykania testované až do bezpečnostnej triedy RC2 a tým zabezpečujú vynikajúcu ochranu voči vlámaniu.

Čistý dizajn 
Internorm dvere očaria svojim dizajnom zvnútra aj zvonku, od rámu až po krídlo až po skryté kovanie dvier a integrované plošne lícujúce zapustené úchytky a rozety kovania. Sú dostupné v rozličných dizajnoch, aby ladili k štýlu Vášho domu a takisto k Vašim oknám. 

Vynikajúca tepelná izolácia 
Vďaka inovatívnym technológiám sú všetky Internorm dvere najvhodnejšie pre nízkoenergetické a pasívne domy. Ponúkajú maximálnu tepelnú izoláciu a energetickú efektivitu – s vynikajúcimi tepelnoizolačnými hodnotami UD až do 0,75 W/m2K. 

Najlepšia ochrana
Internorm dvere sú zabezpečené viacbodovým uzamykaním ako aj tromi kusmi trojdimenzionálne nastaviteľného, plne skrytého kovania už sériovo v odolnostnej triede RC2. Na želanie môžu byť automatické uzamykacie systémy vybavené kontrolou vstupu.

Hliníkové vchodové dvere

Výborná ochrana voči vlámaniu v peknom dizajne – to Vám vedia ponúknuť Internorm hliníkové vchodové dvere.

Drevo-hliníkové vchodové dvere

Drevo-hliníkové vchodové dvere Vám ponúkajú čarovný dizajn, vynikajúcu tepelnú izoláciu, maximálnu ochranu.

zdviznopusuvne dvere internorma 2

Zdvižno-posuvné dvere

Moderná architektúra = nové vnímanie života. Steny zmiznú a spoja vnútorný priestor s okolitou prírodou.

Viac info

Vedľajšie vchodové dvere

Garáž, vchod do pivnice alebo aj skladové priestory bývajú väčšinou uzatvárané vedľajšími vchodovými dverami. Keďže sa väčšinou dá cez tieto dvere dostať do domu, sú tieto dvere vybavené primeraným bezpečnostným vybavením. Tieto dvere sú vybavené bezpečnosťou voči vlámaniu a tento systém je dostupný v rôznych stupňoch bezpečnosti – podľa potreby.

vedlajšie vchodove dvere